Owczarkowo Strona Główna> Owczarkowo
Forum miłośników I grupy FCI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Anqla
Autor Wiadomość
Anqla 

Wysłany: 2008-01-14, 19:04   Anqla  

Hejka!
Jestem Ania i od zawsze pasjonowałam się psami. Moją ulubioną rasą jest Owczarek Szkocki, ale lubię tak samo Cocker Spanielki. Mieszkam nie daleko Piły, mam 13 lat (ale we wrześniu będę miała 14). Nie jeżdżę na wystawy, bo nie mam samochodu i tacie się nie chce. Jako jedyna w mojej rodzinie pasjonuję się kynologią i psami. Planów to ja ambitnych nie mam jeśli chodzi o psy, wiem tylko, że jak będę sama zarabiać to chcę kupić sobie Collie i to tyle. Oprócz Miki miałam też psa Reksa, ale umarł w wieku 5-ciu lat. Lecz nim umarł do mojego domu trafiła Mika i to ona przyspieszyła gojenie ran po utraconym piesku.

Bardzo lubię rozmawiać z innymi na temat psów. Gdy tylko dowiem się, że jakaś osoba ma coś wspólnego z psami od razu zaczynam rozmowę i chcę poznawać różne opinie z zakresu PSY.

Kupiłam moją Mikę u pseudohodowcy, bo nie miałam wtedy pojęcia o rodowodzie. Nie wiele też wiedziałam o psach i nie socjalizowałam swojej suni, co da się zauważyć gdy obca osoba chce ją pogłaskać lub gdy obcy piesek chce do niej podejść. Ogólnie jest to męczące na spacerach, ale w domu mika jest źródłem spokoju i pocieszenia.

To chyba było by na tyle, jeśli macie jeszcze jakieś pytania do mnie to śmiało piszcie w tym temacie. Tym czasem WITAJCIE

REKLAMA

Wysłany: 2008-01-15, 14:33     

Shira
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-15, 14:33     

Witaj :)

Westinka

Wysłany: 2008-01-27, 19:13     

Witaj ;-)
Czym jeszcze się interesujesz, poza pieskami ? :mrgreen:

Odpowiedz do tematu