Owczarkowo Strona Główna> Owczarkowo
Forum miłośników I grupy FCI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowe mieszkanie?
Autor Wiadomość
majako41 

Wysłany: 2017-01-13, 12:25   Nowe mieszkanie?  

Jeśli ktoś z Was poszukuje nowego mieszkania do kupienia, to polecam Wam te od dewelopera w Lublinie, a ich sprzedażą zajmuje się Multimel . Jest to właśnie biuro sprzedaży mieszkań. Te mieszkania znajdują się w bezpiecznej i spokojnej okolicy, a do tego są o wysokim standardzie. A Wy wolicie mieszkać w takim mieszkaniu, a czy może w domu?

REKLAMA

Wysłany: 2017-01-26, 11:46     

wrobar

Wysłany: 2017-01-26, 11:46     

Fajnie, dzięki za udostępnienie :)

ubos

Wysłany: 2017-01-27, 16:18     

ja tam stawiam na dobre inwestycje a dla mnie nowe mieszkanie w dobrej lokalizacji to super inwestycja na lata :) znaleźliśmy teraz z mężem takie nowe mieszkania w Warszawie - oglądaliśmy już i z pewnością weźmiemy bo nie sposób nie kupić :) bardzo dobre ceny, nowoczesne, bardzo porządne i funkcjonalne budownictwo, a jeszcze w tym wszystkim lokalizacja - idealnie :)

marrinn45

Wysłany: 2017-02-10, 13:30     

W Warszawie dość drogie mieszkania, ale jest to już inwestycja która się jak najbardziej opłaca.

szaddannik

Wysłany: 2017-05-02, 23:36     

Kupując nowe mieszkanie czy też dom warto pomyśleć o monitoringu, który zapewni mam bezpieczeństwo. Ja wybrałem kamery do monitoringu oferowane przez firmę IVEL, ponieważ są to produkty od renomowanych firm, i kupując je mogę byc pewien ich bezawaryjności i długoletniej żywotności!

Gość

Wysłany: 2017-05-05, 09:53     

teraz po tej całej aferze ze spalinami warto tez spojrzeć na rodzaj ogrzewania. Ogrzewanie miejskie- spoko, kotły na pellet czy 5 klasy też spoko ale gorzej jak są jakieś stare piece. Trzeba to uwzględnić w kosztorysie bo to będzie się wiązało z wymianą.

vwojer

Wysłany: 2017-05-05, 22:26     

jeśli szukasz ciekawych ofert na opał to proponuje to zrobić przez wyszukiwarkę dostawców opału na gielda-paliw.com Znalazłem tam kilka fajnych ofert oraz informacje na temat jak ogrzewanie pelletem zrobić bardziej opłacalne

Gość

Wysłany: 2017-05-12, 09:00     

ja też teraz będę palić pelletem. Są dofinansowania na zmianę starego kotła przez ta aferę ze smogiem. Kupiłem nowy piec który ma podajnik ślimakowy i palę pelletem.

Gość

Wysłany: 2017-10-26, 13:31     

Dokładnie, wychodzą nam na przeciw w sprawie wymiany starego kotła. Pellet jest spoko, ale ja akurat palę wysokokalorycznym węglem do kupienia tutaj prosto od dystrybutora.

Odpowiedz do tematu