Owczarkowo Strona Główna> Owczarkowo
Forum miłośników I grupy FCI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak spędzić czas z dzieckiem?
Autor Wiadomość
kolopan

Wysłany: 2017-07-26, 16:31   Jak spędzić czas z dzieckiem?  

Jakie są najlepsze atrakcje dla dzieci warszawa na które można się wybrać całą rodziną? Co byście polecili ? Zastanawiam się kto z was był w miejscu Teatr Małego Widza. Ja byłam tam dwa razy i za każdym razem ja i mój syn byliśmy zachwyceni. bardzo miło razem spędziliśmy czas. A czy wy macie jakieś doświadczenia z tym miejscem?

REKLAMA

Wysłany: 2017-08-21, 23:30     

rino29

Wysłany: 2017-08-21, 23:30     

My uwielbiamy spędzać czas z dziećmi na basenie pływając bądź wygrzewając się w jacuzzi, czy szalejąc na zjeżdżalniach. Obowiązkowo po kąpieli dzieciaczki wkładają mięciutkie i urocze szlafroki dziecięce. Nigdy nas nie zawiodły w takiej sytuacji. ;)

szaddannik

Wysłany: 2017-09-01, 19:59     

A może Twojemu dziecku przydało by sie trochę ruchu na świeżym powietrzu? Spróbuj czegoś takiego jak Street Workout. A nóż widelec wam się spodoba i będziecie mieli wspólną rozrywkę :)

Tiaunt

Wysłany: 2017-09-03, 21:12     

Czas z dzieckiem najlepiej spędzać na zabawie. Jednak warto zwrócić uwagę na to aby ta zabawa takę rozwijała. Zobacz na przykład tutaj https://funtronic.eu/zabawa/ jak świetnie dzieci bawią się z tym interaktywnym dywanem. Właśnie takie zabawki powinny dostawać dzieciaki, a nie jakieś ogłupiające gry wideo....

achajka

Wysłany: 2017-09-28, 12:27   Jak spędzić czas z dzieckiem?  

My się staramy by Zuzia (4latka) nie spędzała czasu na komputerze czy tv tylko gramy z nią w planszówki,chowanego, czy czytamy bajeczki, ostatnio piekła z babcią ciasto, a wczoraj przyglądała się frezom do manicure bo akurat robiłam sąsiadce żele ;)

AskaMm

Wysłany: 2017-11-27, 13:41     

Z dziećmi w każdym momencie można ciekawie spędzać czas, nawet w podróży :) Tutaj https://www.tatento.pl/a/...zieci-w-podrozy natknęłam się na fajny artykuł na temat zabaw w podróży. Zerknijcie sobie. Niedługo ferie, wyjazdy to może się przyda :)

Odpowiedz do tematu