Owczarkowo Strona Główna> Owczarkowo
Forum miłośników I grupy FCI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Pożyczka pozabankowa jak wygląda ?
Autor Wiadomość
dawiid103

Wysłany: 2017-06-16, 13:46   Pożyczka pozabankowa jak wygląda ?  

Jak myślicie jaka firma kredytowa jest najlepsza w dzisiejszych czasach ? Tylko nie myślę o chwilówkach bo za duże oprocentowanie a pożyczkach pozabankowych. Znalazłam ofertę Aasa ? Co myślicie o tej firmie, POŻYCZKI przez internet na dowód z decyzją w 15 min i pieniędzmi do 24h skorzystać ? Korzystał ktoś kiedyś i się wypowie ?

REKLAMA 

Wysłany: 2017-06-17, 15:16   Chwilówka na raty?  

ellena263 

Wysłany: 2017-06-17, 15:16   Chwilówka na raty?  

Poszukujecie naprawdę dobrej chwilówki, to koniecznie zajrzyjcie na ten ranking: https://ocenbank.pl/chwilowki-na-raty/ . Jest to ranking, w którym zostały zestawione pożyczki chwilówki na raty. Tak, możliwe jest wzięcie chwilówki na raty i te pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Sami sprawdźcie.

Bkkw

Wysłany: 2017-09-08, 08:48     

Ja w Extra Portfel przez neta brałem taką szybką chwilówkę. Ogólnie żadnych problemow nie było. Pierwszy raz u nich brałam taką chwilówkę więc załapałam się na ten kredyt na 0 zł do 2 tys. Pożyczyłem równe 2 tys na 45 dni. Oddałem bez żadnych kosztów. Jedyna wazna rzecz to to, ze trzeba oddać pieniadze w terminie.

AskaMm

Wysłany: 2017-09-30, 15:04     

Ja mam jedynie doświadczenia z Lendon i też spoko. U nich jest 30 dni na spłatę, ja tak przynajmniej miałam. Warunki okej, wszystko znane z góry, no i nie trzeba nawet z domu wychodzić bo wszystko odbywa sie przez Internet, wiec wygodnie. Nie ma co sie bac, trzeba czytac po prostu umowe i tyle :)

Odpowiedz do tematu