Owczarkowo Strona Główna> Owczarkowo
Forum miłośników I grupy FCI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Co poprawi jakość wody?
Autor Wiadomość
mirrka25 

Wysłany: 2017-02-27, 14:29   Co poprawi jakość wody?  

Czy znacie jakieś sposoby na poprawę jakości wody pitnej z kranu? Ja mam okropną wodę, która nawet po przegotowaniu jest niedobra i muszę ciągle kupować tę w butelkach po 5 litrów. W związku z tym chciałam się Was zapytać, czy macie może system Ecoperla: http://www.zestudni.pl/bl...datniania-wody/ , który poprawia jakość wody pitnej? Jestem ciekawa, czy warto to w ogóle kupować?

REKLAMA

Wysłany: 2017-03-07, 18:29     

hulo

Wysłany: 2017-03-07, 18:29     

u nas na działce w domku jest taki system i zdecydowanie czuć różnicę jeśli chodzi o jakość wody :) serio jest spora różnica

krebinal

Wysłany: 2017-03-17, 22:07     

A ile cos takiego kosztuje? Jest trudne w montażu?

Wilczy

Wysłany: 2017-04-05, 09:20     

Chętnie się wypowiem, bo sam montowałem wielofunkcyjną stację uzdatniania wody. Urządzenie podpinałem niecałe dwa tygodnie temu więc jestem na świeżo. :-D
Cytat:
czy macie może system Ecoperla: http://www.zestudni.pl/bl...datniania-wody/ , który poprawia jakość wody pitnej? Jestem ciekawa, czy warto to w ogóle kupować?

Mam stację dokładnie tej firmy - Ecoperla Multicab. Nie wiem czy ty jesteś zainteresowana stacją czy zmiękczaczem czy jeszscze innym urządzeniem, ale firmę mogę polecić ze swojego doświadczenia. Stacja którą mamy w domu działa świetnie, robiłem test kropelkowy i jest znaczna poprawa stanu wody, zaletą jest jeszcze fakt, że jest kompaktowa i mieści mi się w kotłowni
Cytat:
A ile cos takiego kosztuje? Jest trudne w montażu?

W montażu akurat jest naprawdę proste kolego, poradzisz sobie sam w dwie godzinki maksymalnie. Do tego można podpinać pod miedziane instalacje, co mnie osobiście uradowało, bo taką właśnie mamy w domu. Ja płaciłem 3,900 za pełen zestaw gotowy do montażu, nie jest to wiele za taki komfort. Poza tym można wziąć pod uwagę niszczejąca armaturę i sprzęty agd i okaże się, że to inwestycja warta tego wydatku

mirrka25 

Wysłany: 2017-04-12, 15:48     

Wilczy, bardzo dziękuję za odpowiedź. Zamówiłam :-D http://www.zestudni.pl/st...perla-multicab/ - bardzo dobrze mnie obsłużono i jeszcze dostałam parę gratisów :) mam nadzieję, że się sprawdzi

Wilczy

Wysłany: 2017-05-11, 08:28     

Mirrka25 i jak wrażenia? Sprawdza się Ecoperla?

mirrka25 

Wysłany: 2017-06-05, 09:37     

Wilczy, sprawdza się super! ;-) Po niemal dwóch miesiącach mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem - była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. ;) Stacja radzi sobie świetnie, pozbywając się z wody kilku zanieczyszczeń jednocześnie. Dla nas to plus, bo gdyby nie Multicab potrzebowalibyśmy i zmiękczacza wody i filtra węglowego. Jeżeli chodzi o problem kamienia, to powiem szczerze - niesamowite jest to, jak szybko człowiek przyzwyczaja się do dobrego :) Już nie pamiętam jak to było, jak na szklankach zostawał osad, jak zbierało się w czajniku, jak odkładało na umywalce... :roll: Nie mogę powiedzieć złego słowa. :) A montaż faktycznie był banalnie prosty - mój partner poradził sobie bez problemu, a do złotej rączki to mu daleko... :mrgreen:

Odpowiedz do tematu