Owczarkowo Strona Główna> Owczarkowo
Forum miłośników I grupy FCI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wyposażenie dla domu
Autor Wiadomość
dewos

Wysłany: 2014-10-29, 20:19   Wyposażenie dla domu  

Na stronie znajdziecie Państwo pełny asortyment wyposażenia do domu, mamy zarówno przeróżne akcesoria do kuchni, łazienki, pokoju dziecka oraz wiele więcej! Serdecznie zapraszamy na zakupy online pod adres http://www.sklep.trendydom.pl/

REKLAMA

Wysłany: 2014-10-31, 16:10     

sandus

Wysłany: 2014-10-31, 16:10     

jeśli chodzi o wyposażenie do domu, a szczególnie o materiały wykończeniowe, to mogę jeszcze polecić ten sklep internetowy, bo mają świetne listwy i naprawdę ogromny wybór, także jeśli ktoś potrzebuje to polecam listwa przypodłogowa

Gość

Wysłany: 2014-11-09, 17:59     

jeśli chodzi o wyposażenie dla domu, to ja oprócz samego urządzania bardzo lubię również oglądać i czytać wszelkiego rodzaju poradniki związane z aranżacją wnętrz. ostatnio mój ulubiony temat, który mnie całkowicie dotyczy to ten projektowanie kuchni

balusek

Wysłany: 2014-12-13, 15:01     

Jeśli mowa o wyposażeniu domu, to zdecydowanie podrzucam też odnośnik do tego sklepu, mają naprawdę świetne balustrady ze stali nierdzewnej, ogromny wybór, ceny też przystępne także polecam uchwyty do szyb :)

Tiaunt

Wysłany: 2017-09-01, 13:49     

Z wyposażenia do domu, może nie takiego niezbędnego, ale na pewno przydatnego, mogę wam powiedzieć że bardzo przydają się taki http://www.tasmuj.pl/406-...6-00000-00.html płatki samoprzylepne. Szybko i łatwo można powiesić gdzieś zdjęcie czy jakąś informację dla reszty domowników. Ja korzystam od jakiegoś czasu i przydaje się

Odpowiedz do tematu